Які із чисел є коренями рівняння x2-3x = 0?


Ответы на вопрос

Отвечает Лазева Дарья.

Ответ:

Для знаходження коренів рівняння потрібно його переписати у вигляді x(x-3) = 0 і розв'язати дві рівності:

x = 0 або x-3 = 0

Звідси отримуємо два корені: x1=0 і x2=3.

Отже, числа 0 і 3 є коренями рівняння x^2 - 3x = 0.

Объяснение: