Визнач, розв'язком якого рiвняння е пара чисел (1; 3) A x-y=2; Б 2х+у= 5; B 3x+2y = 8; Г x-4y =

10. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Дуванский Никита.

Объяснение:

Для визначення розв'язку потрібно підставити числа у рівняння і перевірити, чи вони задовольняють його.

A: 1-3= -2 ≠ 2, отже це не розв'язок.

Б: 2*1+3= 5, отже це розв'язок.

В: 3*1+2*3= 9 ≠ 8, отже це не розв'язок.

Г: 1-4*3= -11 ≠ 10, отже це не розв'язок.

Отже, розв'язком є пара чисел (1;3) для рівняння Б: 2х+у=5.