Найдите значение выражения 4a²+8/a³+1 - 4/ a²-a+1 - 1/a+1 при a=-0,4пожалуйста, да 100 баллов.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Арина.

Ответ:

Необхідно підставити a = -0,4 у вираз та обчислити його значення:

4a² + 8 / a³+1 - 4 / a²-a+1 - 1 / a+1 =

= 4 * (-0,4)² + 8 / (-0,4)³ + 1 - 4 / (-0,4)² - (-0,4) + 1 / (-0,4 + 1) =

= 4 * 0,16 + 8 / (-0,064) - 4 / 0,84 + 0,4 + 1 / 0,6 =

= 0,64 - 125 - 4,76 + 0,4 + 1,67 =

= -127,05.

Отже, значення виразу при a = -0,4 дорівнює -127,05.