перший розчин містить 20% солі, а другий - 40% тієї самоє солі . Скільки треба взяти грамів першого

розчину і скильки грамів другого щоб отримати 35%-й розин солі масою 800 г

Ответы на вопрос

Отвечает Божок Екатерина.

х г - першого розчину

(800 - х) г - другого розчину

0,2х г солі у І розчині

0,4(800 - х) г - солі у ІІ розчині

0,35·800 = 280 г - солі у ІІІ розчині

Складаємо рівняння

0,2х + 0,4(800 - х) = 280|·5

x + 2(800 - х) = 1160

x + 1600 - 2х = 1160

-x = 1160 - 1600

-x = -440

x = 440

Отже, І розчину потрібно 440 г, а ІІ  - 800 - 440 = 360 г

Відповідь: 440 г, 360 г.