Знайдіть координати точок перетину прямої y=3x+2 і параболи y=3x2+6x-4


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Слава.
3х + 2 = 3х^2 + 6х - 4
3х^2 + 3х - 6 = 0
3( х^2 + Х - 2 ) = 0
D = 1 + 8 = 9 = 3^2
X1 = ( - 1 + 3 ) : 2 = 1
X2 = ( - 1 - 3 ) : 2 = - 2
y = 3x + 2
y1 = 3•1 + 2 = 5
y2 = 3•( - 2 ) + 2 = - 4
Ответ ( 1 ; 5 ) ; ( - 2 ; - 4 )