Сума п’яти послідовних натуральних чисел дорівнює 875, чому дорівнює найбільше з цих чисел?


Ответы на вопрос

Отвечает Балай Артём.
N+n+1+n+2+n+3+n+4=875
5n+10=875
5n=865
n=173
Наибольшее число 173+4=177