Знайдіть область визначення функції y=1/sinx+1. З поясненням.


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Дамир.
Знаменник не має бути дорівнювати нулю, тобто
 
\sin x+1\ne 0\\ \sin x\ne -1\\ x\ne- \frac{\pi}{2}+2 \pi k,k \in Z