одинник Андрія відстає на 10 хвилин,але він вважає,що годинник поспішає на 5 хвилин.Годинник

Михайла поспішає на 5 хвилин,але він вважає, що годинник

Ответы на вопрос

Отвечает Силина Вероника.
Полностью задача звучит так:
Годинник Андрія відстає на 10 хвилин,але він вважає,що годинник поспішає на 5 хвилин.Годинник Михайла поспішає на 5 хвилин,але він вважає, що годинник  відстає на 10 хвилин. Хлопці одночасно дивляться на свої годинники.Андрій думає,що зараз 12:00.Котра зараз година на думку Михайла?А:11:30
Б:11:45
В:12:00
Г:12:30
Д:12:45

РЕШЕНИЕ:
Разница между мнением Андрея и реальным временем = 5+10 = 15 минут
Разница между мнением Михаила и реальным временем = 10+5 = 15 минут.
Реальное время = мнение Андрея + разница Андрея + разница Михаила = 12:00 + 15 + 15 = 12:30