Не виконуючи побудову,знайти координати точок перетину графіків вункцій: y=(-x)^2-2x+1,y=-x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Ишимова Аня.

(-x)^2-2x+1=-х-2

х^2-x+3=0

D=-1^2-4*1*3<0

графіки не перетинаються