Допоможіть мені будь ласка два завдання. 1. розвязати систему рівнянь. 3у2 -2ху=28 х+3у= --2 2.

Виконати додавання: 7с-20 + 4-3с 6-с 6-с

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

1. из 2-го уравнения x=-2-3y подставим в 1-е
3y*2-2y(-2-3y)=28 
9y*2+4y-28=0
дискриминант=16-4*9*(-28)=1024

y=(-4+-32)/18
y1=-2  y2=14/9
x1=4 x2=-20/3