Решите пожалуйста задачу по теме: "Теплові явища" Відомо,що кожен кілограм тіла людини за 1 с

випромінює в навколишнє середовище приблизно 1,6 Дж теплоти. На скільки градусів можна нагріти 1л води, якщо передати воді теплоту, яку виділяє учень массою 49 кг за урок (45хв)? Зарание спасибо!))

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Вита.

Q=cmt=q1*m2
Q=1.6Дж*49кг=78.4 Дж- за 1 секунду
Q=T*Q
2700с*78.4Дж= 211680Дж-за 45 минут
t=Q/c*m=50,4C