Порожній вантажний автомобіль, маса якого 4т., почав рухатися з прискоренням 0,3 м/с^2. Як маса

вантажу,взятою автомобілем,якщо, маючи таку саму силу тяги, він рушає з місця з прискоренням 0,2м/с^2 ??

Ответы на вопрос

Отвечает Игралов Николай.

F = M1 * a1 = 4000 * 0,3 = 1200 H,  тому  M2 = F / a2 = 1200 / 0,2 = 6000 кг.

Отже, маса вантажу   М = М2 - М1 = 6000 - 4000 = 2000 кг.