Який шунт потрібно підключити до амперметра, щоб ним можна було вимірювати силу струму до 1мА?

Шкала амперметра має 100 поділок, ціна поділки 1мкА. Опір амперметра дорівнює 180 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Холтобин Евгений.

1 предел шкалы  

Io=N*I1=100*10^-6=0,1 мА

2) n=I\Io=1\0,1=10

3) Rш=Ro\(n-1)=180\9=20 Ом- ответ