Визначити прискорення тіла масою 200 грам , що рухається під дією 2х сил 1,2H i 3H вздовж прямої в

протилежнтх напрямках , знайти а

Ответы на вопрос

Отвечает Домантович Александра.

Ответ:

результирующая данных двух сил F=3-1.2=1.8H (в сторону бо́льшей силы 3Н)

а=F/m=1.8/0.2= 9 м/с² -ответ