Помогите очень надо!!!!Мідну деталь масою 7,1 кг повністю занурюють у бак до краю наповнений гасом

Яка маса гасу що вилився?

Ответы на вопрос

Отвечает Ніпрук Вікторія.

Масса заключенная в объеме этой детали ( по закону Архимеда). р1=8900 кг /м3; р2=800 кг /м3;Объем детали V=m/p1=7,1/8900=8*10^-4 м3, масса керосина (гасу) М=р 2*V=800*8*10^-4 =0,64 кг