Пожалуйста, срочно нужно!! ! До полюсів джерела струму з ЕРС 4В підключили лампу опором 8 Ом, у

результаті чого в колі встановилася сила струму 0,4 А. Визначте внутрішній опір джерела

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Відповідь:

2 Ом

Пояснення:

I= E/(R+r) R- опір лампи; r - опір ЕРС

R+r=E/I

8+r=4/0,4

r=10-8

r= 2 Ом