Визначте силу з якою поле діє на заряд -8нКл якщо напруженість поля в точці розміщення заряду

дорівнює 500 Н/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Марина.

F=q*E=8*10^-9*500=4*10^-6 H