Напруга на затискачах генератора 20В, а опір зовнішнього кола в 4 рази більший за внутрішній опір.

Визначте ЕРС генератора.

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Юля.

R=4*r
U=ЭДС*R/(R+r)
ЭДС=U*(R+r)/R=U*(4r+r)/(4r)=5/4*U=5/4*20 В = 25 В