На візок масою 500 г, який рухався з постійною швидкістю, обережно поклали вантаж масою 300 г.

Знайдіть швидкістьвізка після навантаження, якщо його початкова швидкість 2 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Света.

Дано m1=0,5 кг    V1=2 м\с    m2=0,3 кг    V-?
 по закону сохранения импульса 

m1*V1 = (m1+m2)*V
V=m1*V1/(m1+m2)=2*0,5\(0,3+0,5)=1 ,25 м/с