Яка кількість теплоти виділилась у резисторі опором 10Ом за 30с при силі струму 0,2А?


Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Евгения.
Q = I^2 * R * t;
Q = 0.2*0.2 * 10 * 30 = 12 Дж