Під час електролізу виділилося 128 г міді. Визначте витрачену енергію, якщо напруга на

електролізній ванні становила 5 В. Помогите пжалуйста срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Николай.

m=k*q   A=q*U  q=m/k   A=W=m*U/k=128*10^-3*5/0,33*10^-6=1,94*10^6 Дж