Якщо кут падіння променя на плоске дзеркало дорівнює 35 градусів,то скільки буду кут між відбитим

променем і площиною дзеркала?

Ответы на вопрос

Отвечает Ағайдаров Ерасыл.

α=35°

α=β

β=35°

δ=90-β

δ=90-35=55°

δ=55°