помогите...залежність координати від часу для тіла,що рухається,задана рівнянням

x=3-2t+2t^2.Записати рівняння залежності проекції швидкості руху тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.
V=Vo+at (1)    Из заданного в условии уравнения находим: Vo=-2м/с; a=4v/c:2  Подставляем в уравнение(1): V=-2+4t  Задача решена