5. Запишіть співвідношення між одиницями об’єму. 0,1 м³= __________ см³2 см³ = __________ мм³400

мм³ = __________ м³.

Ответы на вопрос

Отвечает Kiselev David.

0,1 м³= 0,1·1000000 см³ =  100000 см³

2 см³ = 2·1000 мм³  = 2000 мм³

400 мм³ = 400·0,000000001 м³ = 0,0000004 м³.