Який ККД газової кухонної плити, якщо при спалюванні 1,1кг природного газу на ній 35л води

нагрівається на 50°С? Питома теплота згоряння природного газу 4,4 × 10 у сьомому степені Дж\кг.Задача із дано, формулами)дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Дано: ро(газу)-4.4*10^7Дж/кг,,m(газу)=1.1кг, ро(води)=4200Дж/кг*град,  m(води)=35л=35кг, Δt=50град.

Рішення: кпдZ=Аполез./Азатрач.,  Аполез=4.4*10^7 *1.1кг=48400кДж,

Азатрач.=4200*35*50=7350кДж, Z=48400/7350*100%=15%