Массасы 1,5т автобус орнынан 1,5 кН тарту күшінің әрекетінен қозғалады. Егер автобусқа әрекет

ететін кедергі күш 450 Н болса,онда оның үдеуі неге тең?

Ответы на вопрос

Отвечает Гоман Никита.
По второму закону Ньютона:
m*a = F - Fсопр
a = (F - Fсопр) /m
a = (1500 - 450) / 1500 = 0,7 м/с²