Визначте масу вантажу якщо сила, що діє на правий кінець важеля, дорівнює 40H. Розвяжіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Кристина.
Ужасное фото... Но тем не менее:
m*g*2 = 40*6
m = 240/20 = 12 кг