Швидкість автомобіля збільшилась з 7,2 км/год. до 25,2 км/год. на протязі 10 сек. руху. Визначте

прискорення автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Абзалова Гулия.
V0=7,2км/г
V1=25,2
t=10 c
----------------
a=?
a=V1-V0/t
a=25,2-7,2/10=18/10=1,8
a=1,8