Провідником з опором 1,5 Ом протягом 4 с проходить заряд 12 Кл. Яку роботу виконує електричний

струм, що проходить провідником?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковец Илья.
U=I*R
A/q=I*R
A/q=q2-q1/t*R
A=q/t *R
A=12/4*1.5 =4.5