Промінь падає на поверхню води під кутом 40°. Під яким кутом має впасти промінь на поверхню скла

щоб кут заломлення був таким самим?

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

a1 = 40 
n1 = 1,33
n2 = 1,6
sinb1=sinb2
sina1/n1 = sin a2/ n2
a2 = arcsin ((n2/n1)*sina1 )= arcsin((1,6/1,33)sin40)=50,6
Ответ : 50,6