"жорсткість пружини дорівнює 500 Н/м. Визначте силу, з якою діяли на пружину , якщо вона

продовжилась на 0.04м"

Ответы на вопрос

Отвечает Rudnev Roman.
По формуле закона Гука
F=k*dL. ( F -сила. k -жесткость. dL - удлинение)
F=40*0,05=2 H