Визначте швидкість зміни магнітного потоку в соленоїді з 1000витків під час збудження в ньому ЕРС

індукції 150В

Ответы на вопрос

Отвечает Лисичкина Лиза.

Дано:
N=1 000 витков
ЭДС = 150 В
__________
ΔФ/Δt - ?

ЭДС = N*(ΔФ/Δt)
Отсюда:
(ΔФ/Δt)=ЭДС / N = 150 / 1000 = 0,150 Вб/с