Метро эскалаторы 80см/с жылдамдықпен қозғалды .Жолаушы эскаладатормен байланысқан санақ жүйесінде

0,2м/с жылдамдықпен қозғалыс бағытыда келе жатыр . Жолаушының жерге қатысты 64 м орын ауыстыруна кеткен уақытты табыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Топовский Денис.
Переносная скорость:
V₁ = 80 см/с = 0,8 м/с
Относительная скорость:
V₂ = 0,2 м/с
Абсолютная скорость:
V = V₁+V₂ = 0,8+0,2 = 1 м/с
Время:
t = S/V = 64 / 1 = 64 с    или   1 минута и 4 секунды