Знайти масу кульки, яка рухається зі швидкістю 600 м/с, якщо ії кінетична енергія 450 Дж ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ablaiuly Dimash.

Е к  = m * V² / 2 ----------------------> m = E * 2 / V²

E - кинетическая энергия ( 450 Дж ) 
V - скорость ( 600 м / c = 600² = 360000 м / c ) 

m = 450 * 2 / 360000 = 900 / 360000 = 0,0025 кг = 2,5 г 

Проверка:

E = m * V² / 2 = 0,025 * 360000 / 2 = 900 / 2 = 450 Дж