Яку механічну роботу виконує кішка коли тягне сосиску із кухні прикладаючи силу 500м відстань від

кухні до куточка 10 м

Ответы на вопрос

Отвечает Жексен Ердаулет.

Просто грех такое не знать
Решение
А=F*S
A=500*10=5000Дж