Катер, рухаючись за течією, пропливає від однієї пристані до іншої за 4 год. Який час витратить

катер на зворотній шлях, якщо швидкість течії 2 км/год, а відстань між пристанями 80км?

Ответы на вопрос

Отвечает Вычужанина Диана.
S=v*t
v=80/4=20 км/год
v=v(k)+v(t)
v(k)=18 км/год
80/(18-2)=5 год