Плоский конденсатор заряджено так, що напруга між його пластинами дорівнює 1000 В. Чому дорівнює

напруженість поля в конденсаторі, якщо відстань між пластинами дорівнює 1 мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Валялкин Рома.
E=U/d=1000 В/0,001 м = 1000000 В/м