Під час ремонту електричної плитки спіраль було укорочено на 0.1 початкової довжини.У скільки раз

змінилася потужність плитки.

Ответы на вопрос

Отвечает Джурабек Бакдаулет.
Дано L2=0,9*L1    P2/P1- ?

R=p*L/S

R1/R2=L1/L2=L1/0,9*L1=1,11

P=U^2/R
P2/P1=R1/R2=1,1

Ответ МОЩНОСТЬ ( потужность) увеличится в 1,1 раза