Яка кількість теплоти виділяється під час конденсації 0,1 кг ефіру, який взято за температури

кипіння, та наступного його охолодження до 15 °с ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабичев Андрей.
m=0,1 кг
t1=35,6°C
t2=15 °C
r=4*10^5 Дж.кг
с=3340 Дж/(кг*°С)
  Q-?   
Q=rm+cm(t1-t2) = m(r+c(t1-t2)),
Q=0,1*(400000+3340*20,6)=46880 Дж.