До ділянки кола яка містить два резистори подано напругу 24В коли резистори з'єднані послідовно

сила струму в ділянці дорівнює 0.6А а коли паралельно 3.2 А визначте опір кожного резистора) будь ласка допоможіть дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Шошина Дарина.

Ответ:

10 и 30 Ом

Объяснение:

составим систему уравнений

(R1+R2)=U / I1

R1*R2 / (R1+R2)=U / I2

(R1+R2)=24/0.6

R1*R2 / (R1+R2)=24/3.2

(R1+R2) = 40                          R1=40-R2

R1*R2 / (R1+R2)=7.5

R1*R2 /40=7.5

R1*R2=300

(40-R2)*R2=300

R2^2  - 40R2 +300=0

Корни квадратного уравнения и есть искомые резисторы

R2=30 Ом

R1= 10 Ом