Срочно помогите пожалуйста!!!ФИЗИКА(5 и 6)​



Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Маргарита.

5. тіло рухається з прискоренням:

а=(-20-20)/4=-10м/с²- тіло зменшує свою швидкість

S=((-20)²-20²)/2*(-10)=0- переміщення

S=υ₀t+at²/2=20*4+(-10)*4²/2=0

S₁=20*2-10*4/2=20м -шлях протягом перших 2с

S₂=0-10*4/2=-20м -шлях протягом наступних  2с

х=-20+20t-5t²

6.x₁=0,4t²/2=0,2t²

x₂=0,4(t-20)²/2=0,2t²-8t+80

x₁-x₂=240

0,2t²-0,2t²+8t-80=240

8t=320

t=40c