Автомобіль проїхав спочатку 100м за 5с, потім 200м він їхав зі швидкістю 36 км/год ,а потім 4 с

їхав зі швидкістю 54 км/год . Який шлях подолав автомобіль ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.
S = V*t
S = 54*4 = 216(метрів)
Всього автомобіль проїхав 100+200+216 = 516 (метрів)