Треба дуже задали на завтра(50 балів)У мідній чашсі масою 100г на спиртівці нагрівають 400мл води

від 15-95 градусів і витрачають на це 13,2 г спирту. Обчисліть кофіцієнт корисної дії спиртівки.

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.
Η = А полезная / А затраченная * 100 % 

А затраченная = q * m 

q - удельная теплота сгорания ( для спирта 30000000 Дж / кг ) 
m - масса ( 13,2 г = 0,0132 кг ) 

А з = 30000000 * 0,0132 = 396000 Дж 

А полезная  = cmΔt 

c - удельная теплоёмкость ( для воды 4200 Дж / кг * С ; для меди 390 Дж / кг = 4200 + 390 = 4590 Дж / кг * С ) 
m - масса ( 100 г = 0,1 кг ; 400 мл = 0,4 л =  0,4 кг = 0,1 + 0,4 = 0,5 кг ) 
Δt - разности температур ( 95 С - 15 С = 80 С ) 

А п = 4590 * 0,5 * 80 = 183600 Дж 

η = 183600 / 396000 = 0,4636 * 100 = 46,36 %