Як включені 10 ламп для освітлення трамвайного вагона, розрахованих на напругу 120 В кожна(напруга

к трамвайній мережі 600 В)? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Феофилактов Владислав.
Можно подключить последовательно:

R * 10 

R = U / I

U - напряжение ( 120 В ) 
I - сила тока 

I = P / U 

P - мощность ( 600 Вт ) 
U = 120 B 

I = 600 / 120 = 5 A 

R = 120 / 5 = 24 Ом 

R * 10 = 24 * 10 = 240 Ом