Допоможіть! Дам 40 балів. Ліфт масою 1000 кг піднімають з прискоренням 0.5 м/с кв. Визначте роботу

(А) за перші 4 секунди.

Ответы на вопрос

Отвечает Султонов Шорух.

Ответ:

20000 Джоулів

Объяснение:

F = mg = 1000 * 10(g = 10 H/kg) = 10000 H

S = t * v (шв.) = 4 * 0.5 = 2 м

A = F * S =  10000 * 2 = 20000 Дж