Розв'яжіть задачу.Учениця вагою 500 Н, піднімаючись сходами, розвинула потужість 600 Вт. Чому

дорівнює висота ділянки сходів, якщо учениця подолала її за 2.5 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Аришина Аня.

можливо це виглядає так

Дано :

Р=500Н                        

N=600Вт                                                                        

t=2.5c

h-?

 N= (F*h)/t 

h= (N*t)/F

                                                       h=(600Вт*2,5с)/500Н=3м