У провіднику протікає струм 2 А. Який заряд пройде через поперечний переріз провідника за 20 секунд?


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Александр.
Q=J*t. q = 2A * 20 c = 40 Кл. Ответ: 40 Кл