Якої сили Ток виникає в реостаті опором 650 Ом якщо до нього прикласти напругу 12 В?


Ответы на вопрос

Отвечает Серик Нурали.
R=650 Ом     U=12 B     I=?
===
i=U/R=12/650=0.018 A