Знайдіть силу струму в мідному провіднику завдовжки 100м і діаметром 1,0 мм, якщо на кінці

провідника подано напругу 6,8 В

Ответы на вопрос

Отвечает Кошерь Миша.
R=(0,017*100)/0,01=170 Ом
I=U/R
I=6,8/170=0,04А

Отвечает Сильченко Екатерина.
У меня получилось 0,4 А