Якої довжини потрібно взяти провідник з константану для виготовлення реостату опором 30 Ом,якщо

площа його поперечного перерізу 1 мм2

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Мария.
Дано
R=30Ом
S=1мм^2
p=0.6
l-?

Решение
R=p*L/S
 \frac{l}{s}  =  \frac{r}{p}

L=(S*R)/p
Вычисление
L= 30Ом/0.6= 50м